Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

Lipanská stezka – 55. ročník

Kouřim Kouřim

Závody na tradičních trasách 5 + 11 km + dětské závody. Detaily tras budou upřesněny. Dotazy/kontakt: lipanskastezka@mestokourim.cz

Den Středočeského kraje v Kouřimi

Kouřim Kouřim

📌 Už víte, co budete dělat v pátek 28. října? Přijďte do muzea. 📌 V Kouřimi máte na výběr: na náměstí můžete navštívit MUZEUM KOUŘIMSKA (kde máte poslední příležitost navštívit výstavu Včely a včelařství), chrám svatého Štěpána, zvonici s obráceně uloženými zvony či MUZEUM LIDOVÝCH STAVEB - populární skanzen. 📌 V rámci DNE STŘEDOČESKÉHO KRAJE vstup (nejen) do kouřimských muzeí za korunu. 📌 Více na http://www.muzeumkourimska.cz/pro-navstevniky/akce/

XV. Kouřimské poDIVování – Pohádky z Popletené Lhoty

Kouřim Kouřim

Dvě pohádky obrácené naruby podle ladovské předlohy. Kdo může zachránit Honzu z pekla? Jen statečná princezna Máňa, která leze raději po stromech, než by tančila. A kdo zabije draka, když je Honza pecivál? Dvojice příběhů s písničkami rozesměje malé i velké děti.

80Kč

XV. Kouřimské poDIVování – Pipi Dlouhá punčocha

Kouřim Kouřim

Omlouváme se divákům, ale představení Pipi dlouhá punčocha, které se mělo odehrát v neděli 20. 11. od 15 hodin, je z důvodu nemoci zrušeno. Děkujeme za pochopení.

80Kč

Rozsvěcení vánočního stromu – Město Kouřim

Kouřim Kouřim

Tradiční a oblíbená akce města Kouřim „Rozsvěcení vánočního stromu“ proběhne 26. listopadu 2022 od 15:00 hodin na kouřimském Mírovém náměstí. Samotné rozsvěcení bude doplněno doprovodným programem ve formě stánků na adventním trhu a kulturního vystoupení. Atmosféru budou dotvářet vánoční dekorace a osvětlení na kouřimském náměstí.

Zdarma

Pohoda Vánoc s Pavlínou Filipovskou

O Vánocích s paní Filipovskou. Jaké jsou její domácí zvyky a recepty. Jaký dárek od Ježíška si pamatuje z dětství a samozřejmě mnohem více vyprávění spojeného vánočními písněmi. Příjemné setkání, které navodí sváteční vánoční atmosféru.

Zdarma